TÜYAP’TA MALKAN RÜZGÂRI ESECEK.

[vc_row rt_row_background_width=”fullwidth” rt_row_content_width=”default” rt_row_style=”default-style” rt_row_height=”” rt_column_gaps=”” rt_row_shadows=”” rt_row_borders=”” rt_bg_effect=”classic” rt_bg_image_repeat=”repeat” rt_bg_size=”cover” rt_bg_position=”right top” rt_bg_attachment=”scroll” rt_bg_layer=”” rt_bg_video_format=”self-hosted”][vc_column rt_bg_effect=”classic” rt_bg_image_repeat=”repeat” rt_bg_size=”auto auto” rt_bg_position=”right top” rt_bg_attachment=”scroll”][rt_image_carousel images=”5965,5962,5960,5961,5964,5963,5966″ carousel_layout=”2″ tablet_layout=”1″ mobile_layout=”1″ image_size=”full” nav=”true” dots=”true” autoplay=”true” timeout=”1500″ links=”lightbox” captions=”false” margin=”10″ loop=”true” boxed=”false” shadows=”false”][vc_column_text]

Bu yıl 24-27 Nisan tarihleri arasında 24.sü düzenlenecek olan TÜYAP KONFEKSİYON MAKİNESİ 2014 fuarında MALKAN MAKİNA da katılımcılar arasındaki yerini almış bulunuyor. 80’li yılların ortalarından itibaren TÜYAP’ın organize etmeye başladığı Konfeksiyon Makinesi Fuarlarına, ilk organizasyondan beri düzenli olarak katılmaya devam eden MALKAN bu yılki fuarda da dikkatleri üzerinde toplayacak yeniliklere yer veriyor.

1971 yılında Türkiye’de sanayi tipi konfeksiyon ütü makinelerini üretmeye başlayan ilk firma olan MALKAN MAKİNA’nın Fabrika Müdürü Metin KILIÇ bu yılki fuarda yenilik olarak; Türkiye’de ilk kez üretilmeye başlanan Şişirme Ceket Ütü Robotu, Karusel sistem ceket kol dikiş açma ütü presi ve Pantolon Patlet Ütü Presini örnek olarak gösteriyor. Bu yeni ürünlerin yanı sıra mevcut ürün gamından Ceket Omuz Ütü Presinde yeni uygulamaya başlanan tek harekette kolay kalıp değişim sistemi ile Gömlek Ütüleme Robotunda yapılan revizyonların da oldukça ilgi göreceği tahmin ediliyor. Ayrıca fuarın ilk günü 24 Nisan saat 13.30’da, kuru temizleme prosesleri konusunda Japonya’dan dünyaca ünlü uzman KOHEI SAWA Malkan Makina standında leke temizleme teknikleri konusunda tüm katılımcı ve ziyaretçilere açık bir sunum gerçekleştirecek.

MALKAN MAKİNA fuarda birisi 3. hol girişinde 500 metrekare diğeri 7 holde 100 metrekare olan 2 ayrı stantta, 147 çeşit ürün sergileyecek. Bu ürünlerin birçoğu çalışır durumda olacaktır. Özellikle tam donanımlı ceket ütü presleri adeta bir fabrika ortamında çalıştırılarak konukların beğenisine sunulacak.

Müşterileri ile 43 yıldır çözüm ortaklığına yönelik bir iş ilişkisi kurmayı prensip edinen MALKAN MAKİNA, Türkiye’nin siyasi arenasında yaşanan sıcak gündem nedeniyle yılbaşından beri nispeten olumsuz etkilenen piyasaların Konfeksiyon Makinesi 2014 fuarı ile birlikte yeniden ivme kazanacağına inanıyor.

2012 yılında 416 firma ve firma temsilciliğinin katılımı ile 66 ülkeden 40 bini aşkın ziyaretçinin akınına uğrayan fuar, bu yıl da yerel ve uluslararası arenada ses getirmeyi hedefliyor. Malkan Makine, 24. Uluslararası Konfeksiyon Makineleri, Nakış Makineleri, Konfeksiyon Yan Sanayi ve Aksesuarları Fuarında tüm sektör profesyonellerini 24-27 Nisan 2014 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi, Büyükçekmece / İstanbul’a bekliyor.

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Comments are closed.