MALKAN MAKİNA BAYİLERİ TOPLANTIDA BULUŞTU

[vc_row rt_row_background_width=”fullwidth” rt_row_content_width=”default” rt_row_style=”default-style” rt_row_height=”” rt_column_gaps=”” rt_row_shadows=”” rt_row_borders=”” rt_bg_effect=”classic” rt_bg_image_repeat=”repeat” rt_bg_size=”cover” rt_bg_position=”right top” rt_bg_attachment=”scroll” rt_bg_layer=”” rt_bg_video_format=”self-hosted”][vc_column rt_bg_effect=”classic” rt_bg_image_repeat=”repeat” rt_bg_size=”auto auto” rt_bg_position=”right top” rt_bg_attachment=”scroll”][vc_single_image image=”6112″ img_size=”full”][/vc_column][/vc_row][vc_row rt_row_background_width=”fullwidth” rt_row_content_width=”default” rt_row_style=”default-style” rt_row_height=”” rt_column_gaps=”” rt_row_shadows=”” rt_row_borders=”” rt_bg_effect=”classic” rt_bg_image_repeat=”repeat” rt_bg_size=”cover” rt_bg_position=”right top” rt_bg_attachment=”scroll” rt_bg_layer=”” rt_bg_video_format=”self-hosted”][vc_column rt_bg_effect=”classic” rt_bg_image_repeat=”repeat” rt_bg_size=”auto auto” rt_bg_position=”right top” rt_bg_attachment=”scroll”][vc_column_text]

MALKAN MAKİNA BAYİLERİ TOPLANTIDA BULUŞTU

Sanayi Tipi Ütü Makineleri sektörünün lider firması Malkan Makina’nın geleneksel yıllık olağan bayi toplantısı 06 Şubat 2016 tarihinde gerçekleştirildi.

Toplantıda İstanbul genelindeki tüm bayilerle gelecek planları ve 2016 hedefleri ile 2015 yılında gerçekleştirilen projelerin detayları paylaşıldı. Bu yılki büyüme hedefleri üzerine değerlendirmeler yapıldı. 27-30 Nisan tarihleri arasında TÜYAP’ta düzenlenecek olan Konfeksiyon ve Nakış Makineleri Fuarına katılım konusunda planlamalar bayilere aktarıldı.

Toplantıda açılış konuşmasını yapan Genel Müdür Mustafa Alkan: “İçinde yaşadığımız yüzyılda dünya hızlı bir değişim süreci içerisinde bulunuyor. Dünyadaki değişim trendine ayak uydurmak bizim dünya markası olma yolundaki en önemli gereklerimizden biri. Bu sebeple MALKAN markası olarak kendimizi sürekli bu dinamiklerin içinde görerek hareket ediyor ve çalışmalarımızı buna göre yönlendiriyoruz.” dedi.

Satış ve Pazarlama Müdürü Salim Kütük ile Fabrika Müdürü Metin Kılıç tarafından tüm bayilerle 2015 yılı değerlendirmesi ve 2016 beklentileri ile yine 2016 yılındaki satış pazarlama hedef ve stratejileri değerlendirildi. İmalat Müdürü Makina Mühendisi Lokman Çetin tarafından imalatta yapılan değişiklikler ve iyileştirmeler hakkında bilgiler verdi.

MALKAN Bayileri kendi üzerlerine düşen görevlerin yerine getirilmesi ve takım duygusunun çalışmalara yansıtılması için yeni bilgilerle donanımlarını arttırırken aynı zamanda moral depoladılar.

Toplantı, bayilerin firma yönetimine çeşitli müşteri görüşleri, strateji ve politika önerileri ile Malkan ürünleri hakkında dilek ve temennilerini iletmelerinin ardından sona erdi.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Comments are closed.