MALKANDAN GÜNEY DOĞU AÇILIMI

[vc_row rt_row_background_width=”fullwidth” rt_row_content_width=”default” rt_row_style=”default-style” rt_row_height=”” rt_column_gaps=”” rt_row_shadows=”” rt_row_borders=”” rt_bg_effect=”classic” rt_bg_image_repeat=”repeat” rt_bg_size=”cover” rt_bg_position=”right top” rt_bg_attachment=”scroll” rt_bg_layer=”” rt_bg_video_format=”self-hosted”][vc_column rt_bg_effect=”classic” rt_bg_image_repeat=”repeat” rt_bg_size=”auto auto” rt_bg_position=”right top” rt_bg_attachment=”scroll”][rt_image_carousel images=”6034,6035,6036,6037″ carousel_layout=”3″ tablet_layout=”1″ mobile_layout=”1″ image_size=”full” nav=”true” dots=”false” autoplay=”false” links=”lightbox” captions=”false” loop=”true” boxed=”false” shadows=”false”][/vc_column][/vc_row][vc_row rt_row_background_width=”fullwidth” rt_row_content_width=”default” rt_row_style=”default-style” rt_row_height=”” rt_column_gaps=”” rt_row_shadows=”” rt_row_borders=”” rt_bg_effect=”classic” rt_bg_image_repeat=”repeat” rt_bg_size=”cover” rt_bg_position=”right top” rt_bg_attachment=”scroll” rt_bg_layer=”” rt_bg_video_format=”self-hosted”][vc_column rt_bg_effect=”classic” rt_bg_image_repeat=”repeat” rt_bg_size=”auto auto” rt_bg_position=”right top” rt_bg_attachment=”scroll”][vc_column_text]MALKANDAN GÜNEY DOĞU AÇILIMI

Devlet teşvikleri meyvesini vermeye başladı. Anadolu’ya yapılan yatırımlar sayesinde, özellikle hazır giyim fabrikaları sayısı arttı ve kaliteli işler üretilmeye başlandı.

MALKAN Makine son 10 yılda yaptığı yatırımları ile ceket ve pantolon üretimi yapan firmaların kar etmesine kaliteli işler dikmesine ve dövizin yurtdışına çıkmasını engellemiştir.

Yurtdışından gelen formlu ütü presleri MALKAN Makina yatırımları sayesinde artık yurtdışından gelmiyor ve bu tedariki MALKAN Makine kendi tesislerinde üreterek iç ve dış piyasaya arz ediyor.

Müşterileri ile yaptığı Ar-ge çalışmalarında son Teknoloji ürünler üreterek onların işlerini kolaylaştırdı ve en kaliteli şekilde ürün üretmelerine yardımcı oldu. Özellikle Güneydoğu Anadolu Bölgesinde Devlet teşvikleri sayesinde de yeni fabrikalar kurarak güzel işlerin altına imzasını atmış bulundu.

Bunlardan bazıları; Kahramanmaraş’ta bulunan Terkonsan Tekstil, Ak Konfeksiyon,  Yenipınar Konfeksiyon,  – Adana’da bulunan Taşkınırmak (İmza Giyim),  Aytek Pantolonları ve Malatya’da bulunan Lc Waikiki Giyimdir.

Görüşlerini aldığımız,

Terkonsan Tekstil Firma Sahibi – İhsan KURTAR Bey der ki;
MALKAN’ı tercih ettim çünkü bizim işimizde ütüleme sistemleri çok ama çok önemlidir. Bu diktiğimiz takım elbiselerin makyajıdır diyebiliriz.  Bu yüzden de 20 yıldır MALKAN Makine ile çalışıyoruz. Yaptığımız araştırmalarda MALKAN almamız gerektiğini bize gösterdi. Ütü preslerimiz, tezgâhlarımız ve tesisat işlerimizi MALKAN Makine’ye yaptırdık çokta memnunuz. Ceket işi kalıp işidir bizim ceketlerimize göre kalıplar yaptılar, PLC’li tam otomatik presler ile beklediğimizden üstün performans gördük. Bunun neticesinde yeni kurduğumuz pantolon üretimi ile ilgili sistemleri de yine MALKAN’dan aldık. Gerek işlerden aldığım sonuç gerek uygun fiyata aldığım son teknoloji ürünler beni MALKAN almaya teşvik etmiş bulunmaktadır. Seçtiğimden dolayı da çok memnunum.

Konfeksiyon Firma sahibi – Ali Rıza KALAY Bey derki,
MALKAN’ı Tercih ettim çünkü Biz 18 yıllık bir firmayız. Bugüne kadar hep sermayemizle iş yaptık, bundan sonrada bu şekilde devam ettirmeyi düşünüyoruz. Parayı zor kazanıyoruz harcarken de ona göre davranmak zorundayız. Ütü parkurunu yenilirken aradığımız özellik hem ütü kalitesinin üst düzey olması, hem fiyatın kaliteye göre uygun olması hem de bizi anlayan ne istediğimizi bilen bize göre üretim yapan bir firma olmalıdır. Bu beklentilerimizi en iyi şekilde karşılayan MALKAN Makine olduğunu gördük ve Maraş’ta son yıllarda diğer meslektaşlarımızın da MALKAN’ı tercih etmiş olması doğru seçim yaptığımızı göstermiş oldu. Yerli bir firmanın bu kadar teknolojik ürünler yapmasından gurur duyduğumuz ayrıca belirtmek isterim.

Taşkınırmak (İMZA) Giyim Firma sahibi – İsmail TAŞKINIRMAK Bey derki,
MALKAN’ı Tercih ettim çünkü bunun en başlıca sebebi MALKAN’ın yerli bir firma olması ve tüm teknolojik isteklerimizi arzu ettiğimiz şekilde ve zamanında yapıyor olmasıdır. Çözüm ortağınızın size sorunsuz hizmet veriyor olması doğal olarak sizin de yaptığınız işin kalitesine yansıyor. Makine parkurumuzdaki çözümlerinde MALKAN Makineyle çok rahat bir şekilde çözüyor olmamız bizim açımızdan memnuniyet vericidir. Özellikle MALKAN’ı seçmemizin nedenlerinden biride Avrupa firmaları ile yaptığımız incelemelerde MALKAN’ın hem kalıp ve model hem de programlama tekniğinde hiçbir eksiği olmadığı ve kapasite olarak çok iyi olduğunu hatta artıları olduğunu gördük. Bunun yanı sıra 43 yıllık bir itibar, güven duyucu bir çözüm ortağı olması ve satış sonrası servis hızı beni MALKAN almaya tercih ettirmiştir.

Hazır giyim sektörü, yatırımcısı, tedarikçisi devlet teşvikleri ile büyümeye devam edecektir. Anadolu’daki yatırımlarda bunu göstermektedir.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Comments are closed.