MALKAN ISO-9001:2008 BİRİNCİ ARA GÖZETİM TETKİKİNDEN BAŞARI İLE GEÇTİ

[vc_row rt_row_background_width=”fullwidth” rt_row_content_width=”default” rt_row_style=”default-style” rt_row_height=”” rt_column_gaps=”” rt_row_shadows=”” rt_row_borders=”” rt_bg_effect=”classic” rt_bg_image_repeat=”repeat” rt_bg_size=”cover” rt_bg_position=”right top” rt_bg_attachment=”scroll” rt_bg_layer=”” rt_bg_video_format=”self-hosted”][vc_column rt_bg_effect=”classic” rt_bg_image_repeat=”repeat” rt_bg_size=”auto auto” rt_bg_position=”right top” rt_bg_attachment=”scroll”][vc_single_image image=”6180″ img_size=”full”][/vc_column][/vc_row][vc_row rt_row_background_width=”fullwidth” rt_row_content_width=”default” rt_row_style=”default-style” rt_row_height=”” rt_column_gaps=”” rt_row_shadows=”” rt_row_borders=”” rt_bg_effect=”classic” rt_bg_image_repeat=”repeat” rt_bg_size=”cover” rt_bg_position=”right top” rt_bg_attachment=”scroll” rt_bg_layer=”” rt_bg_video_format=”self-hosted”][vc_column rt_bg_effect=”classic” rt_bg_image_repeat=”repeat” rt_bg_size=”auto auto” rt_bg_position=”right top” rt_bg_attachment=”scroll”][vc_column_text]MALKAN MAKİNA, 2000 yılından bu yana, etkin olarak uyguladığı TS-EN-ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Standardını, DQS Denetim Ve Belgelendirme firmasından gelen Baş Denetçi Mahir Kısayol ve Bülent Hangişi tarafından 26 Aralık 2016 tarihinde birinci gözetim denetimini gerçekleştirmiştir. Böylece Kalite Yönetim Sistemini onaylatmış ve Kalite Yolculuğuna devam etmektedir.
Üretmiş olduğumuz ütü makineleri ile, Sürekli iyileşme ilkesini kabul etmiş olan Firmamız; Ütü sektöründe daha iyi hizmet verebilmek için mevcut yasal mevzuatların yanında ilave şartlar belirlemiş olup, Uluslararası Kalite Yönetim Standartlarını benimseyerek kalite bilincini sürekli geliştirmektedir.
Hızla büyüyen ve gelişen ütü sektöründeki başarımızın bir parçası olan kalite anlayışımızı, istikrarlı bir biçimde devam ettirme kararlılığımız devam etmektedir.
Uluslararası denetim Standartları gereği (ISO 45000), Kalite Yönetim Sistem belgelendirme denetimleri, Bağımsız ve akredite olan Belgelendirme Kuruluşları tarafından 3 yılda bir yapılmakta olup, her 3 yılda bir belge yenileme denetimi yapılmaktadır. Her yıl ise gözetim denetimleri ile devamlılığı sağlanmaktadır.
2000 yılından bu yana ISO-9001 Kalite Belgesine sahip olan firmamız, birinci gözetim tetkikinden başarı ile geçmenin gururunu ve mutluluğunu tüm personeli ile yaşamaktadır.
Kalite anlayışımızın yanında, işçi sağlığı ve güvenliği uygulamaları ile de uygulayan firmamız, sosyal sorumlulukları gereği faaliyetlerini kamuoyu ile paylaşmanın bir görev olduğunu düşünmektedir.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Comments are closed.