MALKAN MAKİNA’DAN PERSONELE ÖDÜL VE MOTİVASYON DESTEĞİ

1971 yılından beri Türkiye’de sanayi tipi konfeksiyon ütü makineleri sektöründe lider kuruluş olan ve bu yıl 42. kuruluş yıldönümünü kutlayan Malkan Makina, çalışanlarının memnuniyetine yönelik sosyal aktivitelerine ara vermeden devam ediyor.

2012 yılı boyunca firma bünyesinde tüm çalışanların vermiş oldukları iyileştirme önerileri üzerinden yapılan değerlendirmede, firmanın ödül yönetmeliği gereği performans olarak öne çıkan personele hediyeleri takdim edildi. Yönetim ve çalışanların tamamını bir araya getiren öğlen yemeği ile beraber organize edilen ödül töreni 07.03.2013 tarihinde Malkan Makina’nın fabrika binasında tertiplendi. Törende konuşan Genel Müdür Mustafa ALKAN; en küçük çıraktan en tepe yöneticiye kadar her çalışana, sürekli iyileştirme sistemine verdikleri katkıdan dolayı tebrik ve teşekkürlerini sunarken, bütün çalışanların özverili katkılarının devamını istedi.

İyileştirme Önerileri Ödül Töreni’nin ardından, 42. Yıl etkinlikleri kapsamında geleneksel Aylık Doğum Günü kutlamasına geçildi. Mart ayı içerisinde doğmuş olan personeller diğer tüm çalışanlarla hep beraber pasta keserek doğum günlerini kutladılar. Malkan’ da kadroya en son dâhil olmuş en yeni çıraktan firma sahibi Mustafa Alkan’a kadar her çalışanı kapsayacak şekilde her ay düzenlenen doğum günleri yönetimle çalışanları bir birine yaklaştıran ve kaynaştıran önemli bir aktivite olmayı sürdürüyor.

Genel Müdür Mustafa Alkan da; doğum günü olan personelini tebrik ederken, çalışanların motivasyonuna olumlu katkı ve kaynaşma sağlayan bu tip sosyal aktivitelerin her zaman artarak sürdürüleceğini ve personelin duyduğu memnuniyet ve manevi tatminin de kendisini de motive ettiğini dile getirdi.

Comments are closed.