MALKAN MAKİNA ISO9001:2008 BELGE YENİLEME DIŞ DENETİMİNİ BAŞARIYLA TAMAMLADI

denetim kucuk

SON 5 YILDA, GEREK TÜRKİYE’DE GEREKSE BİRÇOK ÜLKEDE, KONFEKSİYON VE HAZIR GİYİM SEKTÖRÜNDE CİDDİ YATIRIMLAR YAPAN YERLİ VE YABANCI BÜYÜK FİRMALAR, PROJELERİNDE MALKAN ÜRÜNLERİNİ TERCİH ETMEYE ÖZEN GÖSTERİYORLAR.

Malkan Makina ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi çalışmaları doğrultusunda yapılan dış denetimi başarıyla tamamladı.
İntertek Moody, Baş Denetçi Mahir Kısayol ve Elif Güney tarafından yapılan denetleme sonucunda ISO 9001:2008 Akreditasyon Belgesi’nin yenilenerek önümüzdeki 3 yıl daha yeterliliğinin sürdürülebileceği kararına varıldı. Tüm şirket süreçlerinde gerçekleştirilen çalışmalarla denetçilerin beğenisini ve takdirini kazanarak büyük bir başarıya imza attı.
Özellikle endüstriye tasarım ürünü Gömlek Ütüleme Robotu “GUR01” denetçiler tarafından çok beğenildi. Bu Fonksiyonel gömlek şişirme son ütü robotu sayesinde ıslak ve kuru gömleği ütüleyebilme özelliği, dokunmatik PLC panel, sıcak ve soğuk hava üfleyebilme ve daha bir çok yenilik ve özelliği kendi bünyesinde barındırıyor.
“Endüstriyel ütü sektöründe Malkan ismini bir dünya markası haline getirmek” vizyonuyla çalışan Malkan Makina, Misyonunda vurguladığı; Türk tekstil sektörüne, kuru temizleme ve çamaşırhanelere dünya kalite standartlarında, uygun fiyatlı, yerli ütü makineleri ile katkıda bulunurken, firmamızı bir eğitim kurumu görüp ülkemize kalifiye insan gücü kazandırmak ve istihdam sağlamak, farklı ve çözüm odaklı yaklaşımıyla, kendini sürekli geliştiren ve müşterilerini memnun edici ürün ve hizmetler sunan bir firma olduğunu denetçilerin şahitliğinde kanıtladı.
Denetçiler fabrika ve Showroom birimlerini gezip incelemelerde bulundular. Günün sonunda üst düzey yöneticilerimizin de katılımıyla düzenlenen kapanış toplantısıyla denetim başarılı bir şekilde tamamlandı.Genel Müdür Mustafa Alkan yaptığı açıklamada, “Halkımıza sunduğumuz hizmet ve ürün kalitesini sürekli olarak geliştirmeyi hedefledik. Bu doğrultuda ISO 9001:2008 kalite yönetim sistemi dış denetimini başarıyla tamamladık. Tüm Malkan ailesinin üstün gayret ve arzularıyla; herhangi bir minör hata değil kusursuz şekilde belgemizin devam hakkı hepimizi gururlandırmıştır. Bu süreçte emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ederim.” dedi.

Comments are closed.