MALKAN AİLESİ PİKNİK ŞÖLENİNDE BİR ARAYA GELDİ

[vc_row rt_row_background_width=”fullwidth” rt_row_content_width=”default” rt_row_style=”default-style” rt_row_height=”” rt_column_gaps=”” rt_row_shadows=”” rt_row_borders=”” rt_bg_effect=”classic” rt_bg_image_repeat=”repeat” rt_bg_size=”cover” rt_bg_position=”right top” rt_bg_attachment=”scroll” rt_bg_layer=”” rt_bg_video_format=”self-hosted”][vc_column rt_bg_effect=”classic” rt_bg_image_repeat=”repeat” rt_bg_size=”auto auto” rt_bg_position=”right top” rt_bg_attachment=”scroll”][rt_image_carousel images=”6148,6149,6150,6151,6152,6153,6154,6155,6156,6157,6158,6159,6160,6161,6162″ carousel_layout=”3″ tablet_layout=”1″ mobile_layout=”1″ image_size=”full” nav=”false” dots=”true” autoplay=”false” links=”lightbox” captions=”false” loop=”true” boxed=”false” shadows=”false”][/vc_column][/vc_row][vc_row rt_row_background_width=”fullwidth” rt_row_content_width=”default” rt_row_style=”default-style” rt_row_height=”” rt_column_gaps=”” rt_row_shadows=”” rt_row_borders=”” rt_bg_effect=”classic” rt_bg_image_repeat=”repeat” rt_bg_size=”cover” rt_bg_position=”right top” rt_bg_attachment=”scroll” rt_bg_layer=”” rt_bg_video_format=”self-hosted”][vc_column rt_bg_effect=”classic” rt_bg_image_repeat=”repeat” rt_bg_size=”auto auto” rt_bg_position=”right top” rt_bg_attachment=”scroll”][vc_column_text]MALKAN AİLESİ PİKNİK ŞÖLENİNDE BİR ARAYA GELDİ

Çalışan memnuniyetini her zaman ön planda tutan Malkan Makina, çalışanlarının işyeri dışında da eğlenceli vakit geçirmelerini sağlamak, moral ve motivasyonlarını arttırmak amacı ile her yıl geleneksel hale getirdiği piknik gezisini bu yıl 14 Mayıs’ta Kemerburgaz’da düzenledi.

Malkan Makina çalışanları, aileleri, bayileri hafta sonu tatillerini Kemerburgaz piknik alanında geçirdiler. 350 kişilik geniş Malkan ailesinin katıldığı organizasyonda tüm çalışanlar hoşça vakit geçirip stres attılar.

Herkesin kendi hazırladığı emek mahsulü enfes kahvaltı ile başlayan piknik programında; 3 km’lik alana kurulan yürüyüş parkurunda derenin çağıltısı ve kuş cıvıldamaları eşliğinde dileyenler yürüyüş yaptı. Doğal dağ suyunun aktığı pınarlardan su içildi. Geleceğimizin teminatları çocuklarımıza çeşitli hediyeler verildi. Küçük büyük her yaştan katılımcının olduğu çeşitli oyunlar voleybol maçları ve yarışmalar düzenlendi. Tüm gün eğlencenin sürdüğü piknikte; Malkan çalışanları ve aileleri halat çekme, yumurta taşıma, çuvalla koşu yarışı ve çeşitli oyunların oynandığı, birbirinden renkli görüntülerin ortaya çıktığı piknikte çalışanlar kıyasıya yarışırken doyasıya eğlendi. Oldukça keyifli ve çekişmeli geçen yarışmaların ardından piknik mangal ikramıyla devam etti. Çalışanlar akşam saatlerine kadar gönüllerince eğlendiler.

Genel Müdür Mustafa Alkan “Bir yıllık yoğun bir çalışmanın tüm yorgunluğunu – stresini atmak, çalışanların kaynaşmasını sağlayarak motivasyonu yükseltmek amacı ile 21 yıldır gerçekleştirdikleri geleneksel pikniğin önümüzdeki yıl yapılacak olan piknikte daha geniş kitleye ulaşmak istediklerinin altını çizdi.” Tüm çalışanlara teşekkür etti.

Malkan Makine çalışanları eğlenceli piknikte moral depoladı. Birlik ve beraberlik duygularının ön plana çıktığı organizasyonun sonunda tatlı bir yorgunluk yaşayan çalışanlar, toplu halde çekilen hatıra fotoğrafı ardından katılımcıların yeniden buluşma temennileriyle sona erdi.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Comments are closed.