MALKAN MAKİNA KALİTELİ ÜRÜN İÇİN EĞİTİMLERE ARA VERMEDEN DEVAM EDİYOR

MALKAN MAKİNA bünyesinde çalışan personelin eğitimine öncelik vererek firmayı uluslararası boyutta, kaliteli, verimlilik ve piyasada rekabet edilebilir seviyede makine üretebilen, sürekliliği olan her alanda öncü bir kuruluş olmak için eğitimlere ara vermeden devam ediyor.

MALKAN MAKİNA en önemli ürün ve hizmetin kalite olduğu bilincine sahip bir kurum olarak ve 41 yıldır bu prensibinden ödün vermeksizin personelinin kişisel ve mesleki uyum eğitimlerini sürdürmektedir.

Sektöründe ISO-9001:2008 kalite belgesini ilk alan firma olarak, kalitenin bir kurumdaki sürekliliğinin öncelikle eğitimden geçtiğini bilen MALKAN MAKİNA, her alanda olduğu gibi eğitim faaliyetlerinde de öncülüğünü sürdürmeye devam etmektedir.

Çalışan personelinin %80’inin mesleki eğitim görmüş okulların mezunlarından olan MALKAN MAKİNA, meslek lisesi mezunu olmayan fakat tecrübe ve mesleki birikime sahip eski personelinin de mesleki yeterlilik belgesi alması için, firma bünyesinde milli eğitim bakanlığından eğitimci hocalar tarafından, mesleki yeterlilik eğitimi almalarını sağladı.

Eğitime katılan tüm personel, başarılı bir eğitim faaliyeti neticesinde firma yönetiminin kişisel gelişimlerine sağladığı katkılardan dolayı şükranlarını sundular.MALKAN MAKİNA insan kaynakları müdürü Mustafa Yağmurkaya; son derece verimli geçen eğitim ve çalışanların gösterdiği başarılı katılım ile duydukları memnuniyet karşısında firma yönetimi olarak bu gibi eğitimlerin artarak devam ettirilmesi kararını aldıklarını bildirdi.

Comments are closed.