MALKAN ISO-9001 KALİTE ARA DENETİMİNDEN BAŞARI İLE GEÇTİ

denetim kucuk2013
MALKAN MAKİNA, 2000 yılından bu yana, etkin olarak uyguladığı TS-EN-ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Standardını, İntertek Moody, Baş Denetçi Mahir Kısayol ve Gediz Sohtaoğlu tarafından 23 Aralık 2013 tarihlerinde yapılan belge yenileme denetiminden başarıyla geçerek, Kalite Yönetim Sistemini onaylatmış ve Kalite Yolculuğuna devam etmektedir.
Üretmiş olduğumuz ütü makineleri ile, Sürekli iyileşme ilkesini kabul etmiş olan Firmamız; Ütü sektöründe daha iyi hizmet verebilmek için mevcut yasal mevzuatların yanında ilave şartlar belirlemiş olup, Uluslararası Kalite Yönetim Standartlarını benimseyerek kalite bilincini sürekli geliştirmektedir.
Hızla büyüyen ve gelişen ütü sektöründeki başarımızın bir parçası olan kalite anlayışımızı, istikrarlı bir biçimde devam ettirme kararlılığımız devam etmektedir.
Uluslararası denetim Standartları gereği ( ISO 45000), Kalite Yönetim Sistem belgelendirme denetimleri, Bağımsız ve akredite olan Belgelendirme Kuruluşları tarafından 3 yılda bir yapılmakta olup, her 3 yılda bir belge yenileme denetimi yapılmaktadır. Her yıl ise Gözetim Denetimleri ile devamlılığı sağlanmaktadır.
2000 yılından bu yana ISO-9001 Kalite Belgesine sahip olan firmamız, birinci dönemde de belge yenileme denetiminden başarı ile geçmenin gururunu ve mutluluğunu tüm personeli ile yaşamaktadır.
Kalite anlayışımızın yanında, işçi sağlığı ve güvenliği uygulamaları ile de entegre sistemleri uygulayan firmamız, sosyal sorumlulukları gereği faaliyetlerini toplumla paylaşmanın bir görev olduğunu düşünmektedir.
 

Comments are closed.